Pieteikuma anketa


Pieteikuma anketa jāaizpilda elektroniski.  Tajā jāiekļauj VISA pieprasītā informācija, tajā skaitā, rekomendācijas vēstuļu saturs un budžets! Citos formātos iesniegtās anketas netiks pieņemtas.  


Lūdzam nokopēt un saglabāt saikni, kas parādīsies uz ekrāna, pēc tam, kad būsiet iesnieguši anketu. Saikne ļaus jums atgriezties pie anketas un rediģēt vai papildināt jūsu projekta iesniegumu.  


Rekomendācijas vēstules jānosūta arī pa epastu uz pieteikumi@gmail.com un jāsagatavo pēc sekojošā formāta:

Rekomendētāja vārds, uzvārds, amats;
Tālrunis, adrese, e-pasts;
Kā pazīstat pieteicēju vai projektu (pāris teikumos)?
Par projektu pieteicēju (rindkopa);
Par projekta nozīmi (rindkopa). 


Lūdzam neveidot izmēģinājuma iesniegumus izmantojot elektronisko anketu un ievdot “xxx” pieprasītās informācijas ailēs! Šādi, bez nosaukuma un satura, iesniegti pieteikumi nevajadzīgi appludina LF pastkasti. Cienīsim viens otru!  Visi anketas jautājumi ir redzami zemāk pievienotajā dokumentā bet ja rodas papildus jautājumi – lūdzu kontaktējiet mūs!


Šeit apskatāms anketas paraugs.  Lūdzam to izmantot tikai, lai iepazītos ar anketas saturu un sagatavotos pieteikuma iesniegšanai. SKATĪT ANKETAS PARAUGU


Budžets jāsastāda ASV dolāros.


Individuālais pieteicējs vai organizācija drīkst iesniegt tikai vienu pieteikumu gadā.


Ja Jums rodas jautājumi vai neskaidrības, sazinieties ar projektu lietvedi Renāti Kenney rakstot uz pieteikumi@gmail.com.